Güvenli Turizm

Akdeniz’in gözbebeği Alanya Destinasyonunun ışıltılı turistik bölgesi konaklı da bulunan tesisimiz sizlere her sene olduğu gibi bu senede kapılarını açmaya hazırlanıyor. Küresel bazda etkisini hissettiğimiz Covid-19 virüs ile mesafeli ve tedbirli yaşayarak sosyal hayatlarımıza devam etmekteyiz. Geçtiğimiz süreçte birçok alışkanlıklarımızdan vazgeçtik ve yeni alışkanlıklar edindik. Bizler de hizmet şeklimize yeni edinimler ekleyerek sizlere kusursuz hizmet vermek için bu süreçte olağan çaba ile çalıştık ve halen çalışmaya devam ediyoruz.

Tasarımlarımızı lobiden, yeme içme alanlarına, sahilimizden odalarımıza kadar olan tüm alanlarda sosyal mesafe göz önünde bulundurularak siz misafirlerimizin endişelerini ortadan kaldıracak ve sizlerin mutlu aynı zamanda huzurlu olmanız için gerekli tedbirleri aldığımızı belirtmek istiyoruz.

Tesis personellerimizin sağlık kontrolleri anlaşmalı bulunduğumuz hastane personeli tarafından sık aralıklarla yapılmasını planladık bunun yanı sıra mesai başlangıcın da ateş ölçümü ve dezenfekte işlemleri için planlamalarımızı oluşturduk. Sizlere hizmet verdiğimiz tüm alanlarda maske ve koruyucu siperlik ile hizmet vereceğimizi belirmek isteriz.

Tesisimizde vaka görülmesi durumunda acil eylem planlarımızı hazırlamış bulunmaktayız. İzole alanlarımızı oluşturmuş bulunmaktayız. Sağlık kuruluşu tarafından hasta alınıncaya kadar izole edilmesi sağlayacağız. İzole edilen misafirin hizmetleri, kişisel koruyucu güvenliği eğitim almış personelimiz tarafından yapılacaktır.

Bu sene de sizlerin güney de huzur bulduğunuz, Akdeniz’in o ışıltılı plajlarında serinleyip denize girdiğiniz, şeflerimizin özenle hazırlayıp servis personelimizin sizlere sunduğu leziz lezzetlerimiz için güneydeki evinize sizleri davet etmek isteriz.